دسته بندی های وبلاگ زیر مجموعه این دسته هستند

بلاگ

نارنجی" توپ اپلیکیشنی ایرانی برای فوتبال دوستان"

پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۲

toop-app_narenji-narenji-20130811

با صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی و شروع دوره جدید لیگ برتر، تب فوتبال حسابی بین علاقه مندان به این ورزش فراگیر شده است. دنبال کردن اخبار ورزشی، مطلع شدن از حواشی اطراف تیم ها، اطلاع از نتایج مسابقات و … آنقدر هیجان انگیز است که برای آن ها اپلیکیشنی اختصاصی در موبایل و یا تبلت خود داشته باشیم.
اپلیکیشن توپ، برنامه ای قدرتمند است که تمام نیاز های شما در رابطه با اخبار فوتبالی را بر آورده می کند. این برنامه اخبار فوتبالی خود را به دو قسمت داخلی، خارجی تقسیم کرده و حتی در بخشی اخبار غیر فوتبالی را نیز برای شما گرد آوری می کند.

اما بهترین پخش اپلیکیشن توپ را شاید بتوان قسمت «نتایج زنده» آن دانست؛ جایی که شما می توانید همزمان با برگزاری بازی ها، از نتایج لیگ ایران و سایر لیگ های جهان، مطلع شوید. در این بخش کاربر می تواند برای بازی های مورد نظرش، گزینه Notification را نیز روشن کند تا به محض رد و بدل شدن هرگونه گلی، از این موضوع مطلع شود. شاید یکی از معدود ضعف های این قسمت را بتوان عدم نمایش نام گلزنان در صفحه مخصوص نتایج زنده دانست، اما به غیر از آن سازندگان توپ موفق شده اند، سیستمی قابل قبول را در اختیار کاربرانشان قرار دهند.

توپ علاقه مندان به تلویزیون را نیز فراموش نکرده است و بخش های ویژه ای را نیز برای این منظور در منوهای خود جای داده است. گزینه «زمان پخش» همانطور که از نامش بر می آید زمان نمایش فوتبال ها را از شبکه های ۳ و ورزش به شما اعلام می کند و همچنین گزینه «پخش زنده» به شما این امکان را می دهد تا با اتصال به سرور های صدا و سیما، فوتبال های مد نظر خود را به صورت زنده تماشا کنید و یا از طریق رادیو ورزش، گزارش صوتی بازی را دنبال کنید. شایان ذکر است که برای این امر احتیاج دارید تا یکی از اپلیکیشن های پخش ویدیو Mx Player، Vplayer و Daroon Player را بر روی دستگاه خود نصب داشته باشید.

در توپ همچنین می توانید جدول تیم های لیگ های مختلف را مشاهده نمایید و در هر کدام از امتیازات و تعداد گل های تیم محبوب خود مطلع شوید. اگر هم به روزنامه های ورزشی علاقه مند هستید، با مراجعه به بخش «روزنامه ها» این امکان را دارید تا هر روز صفحه اول مطبوعات ورزشی را مطالعه نمایید.

توپ اپلیکیشنی جامع است که تا حد امکان سعی کرده تمام قابلیت های ورزشی ممکن را در خود جمع آوری کند. این برنامه از طراحی و رابط کاربری قابل قبولی نیز برخوردار است و اگر توسعه دهندگان آن پس از چندی، رسیدگی به آن را رها نکنند،‌ می توانند به خود افتخار کنند که اپلیکیشنی درخور را برای کاربران ایرانی فراهم کرده اند. این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است و در حال حاضر با قیمت ۱۵۰۰ تومان در کافه بازار به فروش می رسد.

منبع:  نارنجی